Słoneczne Podlasie-Portal Turystyczny
Puszcza Knyszyńska
Puszcza Knyszyńska - Polska Kresowa Puszcza. Miejscowości: Białystok, Choroszcz, Czarna Białostocka, Sokółka, Supraśl, Krynki, Zabłudów, Wasilków, Knyszyn, Kruszyniany, przejście graniczne Bobrowniki. Szlaki Wodne: rzeka Sokołda, rzeka Supraśl, rzeka Narew, zalew Siemianówka, jezioro Zygmunta Augusta,  jezioro Dojlidy. Atrakcje: Białystok - "Podlaski Wersal" z pałacem Branickich, sanktuarium w Świętej Wodzie z górą krzyży, Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej, przejażdżka  kolejką wąskotorową w Czarnej Białostockiej (8 km), samochodowy szlak Rękodzieła Ludowego, Szlak Tatarski - prowadzący przez główne centra religijne polskich muzułmanów. cerkiew obronna w Supraślu (gotycko-bizantyjska), rezerwaty i dzika przyroda w Puszczy Knyszyńskiej.

NOCLEGI Puszcza Knyszyńska:


PODLASIE: REGIONY i KATEGORIE

Strona Główna » NOCLEGI  » Puszcza Knyszyńska

WYSZUKIWARKA

KATEGORIAREGION

Noclegi - Puszcza Knyszyńska

Dane oferty Miejscowość Cena
Na Wzgórzu - Bachmatówka - noclegi, agroturystyka, Podlasie Na Wzgórzu - Bachmatówka - noclegi, agroturystyka, Podlasie
16-100 Sokółka, Bachmatówka 33Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Gospodarstwo Agroturystyczne "Na Wzgórzu" położone jest w malowniczym, cichym i czystym miejscu - we wsi Bachmatówka. Wypoczynek w naszym gospodarstwie to idealne miejsce urlopu dla osób, które szukają ciszy i spokoju, chcą zadbać o swoje zdrowie
Sokółka
16-100
Chatka Bieszczadka - szlak tatarski, Podlasie, noclegi, agroturystyka Chatka Bieszczadka - szlak tatarski, Podlasie, noclegi, agroturystyka
16-100 Sokółka, Kamionka Stara 104Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy! Stara Kamionka to wieś położona w województwie podlaskim, gmina Sokółka, na trasie prowadzącej do Krynek, 50km od Białegostoku. Jeżeli sądzisz, że to koniec świata, to nic bardziej mylnego ;-)
Sokółka
16-100
Spływy Kajakowe Supraśl Spływy Kajakowe Supraśl
16-030 Supraśl, Plaża Miejska w SupraśluSłoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni oraz spływów kajakowych i spływów tratwą po podlaskich rzekach. Organizujemy spływy jedno i kilkudniowe. Dzika przyroda i niezapomniane wrażenia.
Supraśl
16-030
Pokoje gościnne MAJA Pokoje gościnne MAJA
16-030 Supraśl, ul. Butkiewicza i Ulmana 1Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy na wypoczynek do Puszczy Knyszyńskiej. Pokoje gościnne MAJA znajdują się w miejscowości Supraśl. Wokół puszczańskie lasy, a w samym miasteczku wiele zabytków i miejsc wartych odwiedzenia.
Supraśl
16-030

  © 2009-2014 SlonecznePodlasie.pl