Słoneczne Podlasie-Portal Turystyczny
Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska "Matecznik Europy"- miejscowości: Białowieża, Hajnówka, Kleszczele, Bielsk Podlaski. Szlaki wodne: rzeka Leśna Prawa, rzeka Narewka, rzeka Orłówka,  zalew Siemianówka. Atrakcje Puszczy Białowieskiej i okolic: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce, zabytkowe cerkwie i kościół Podwyższenia Krzyża Świetego w Hajnówce, Białowieski Park Narodowy - ostatni skrawek lasu nizinnego o pierwotnym charakterze, pomnikowe okazy drzew - w tym 500-letnie dęby, bogata fauna, trasa do Dębu Jagiełły, Muzeum Przyrodniczo-Leśne, trasy rowerowe m.in.:"Żebra Żubra", ścieżka Miejsca Mocy ( miejsca emanujące dziwną energią), Rezerwat Pokazowy Żubra, rozpoczęcie Szlaku Bocianiego (Białowieża - Stańczyki), duży Szlak Tatarski.


PODLASIE: REGIONY i KATEGORIE

Strona Główna » NOCLEGI  » Puszcza Białowieska

WYSZUKIWARKA

KATEGORIAREGION

Noclegi - Puszcza Białowieska

Dane oferty Miejscowość Cena
Agroturystyka Agronom w Puszczy Białowieskiej Agroturystyka Agronom w Puszczy Białowieskiej
17-200 Białowieża, Hajnówka, Sawiny Gród 9Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Białowieża i Hajnówka, Agroturystyka i Przyroda. Tutaj jeśli tylko chcesz możesz spotkać się oko w oko z żubrem - królem Puszczy Białowieskiej. Wypoczniesz tu od gwaru miasta w prawdziwym gospodarstwie.
Białowieża
17-200
Chatka w lesie Chatka w lesie
17-230 Białowieża, Kolonia TeremiskiSłoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Do wynajęcia Chatka w lesie w Puszczy Białowieskiej. Magiczne miejsce w sercu lasu. 3 sypialnie, salonik z kominkiem. Zapraszamy!
Białowieża
17-230
390.00
Ballooning - loty balonowe nad Podlasiem, lot balonem, Podlasie Ballooning - loty balonowe nad Podlasiem, lot balonem, Podlasie
11-520 Białowieża, Ryn, Krzyżany 4Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy na zwiedzanie Mazur z lotu ptaka. Oferujemy pasażerskie loty balonem na Pojezierzu Mazurskim. Loty balonowe na Mazurach. Przeloty balonem, lot balonem nad Mazurami. Niezapomniane przeżycia, latanie Mazury, nad Mazurami, balonem przez Mazury.
Białowieża
11-520
Gospodarstwo Gościnne ROM-TUR - wypoczynek, Podlasie Gospodarstwo Gościnne ROM-TUR - wypoczynek, Podlasie
17-240 Czeremcha, ul. Ogrodowa 6Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy do Gospodarstwa Gościnnego ROM-TUR w Czeremsze leżącej w otulinie Puszczy Białowieskiej. Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę i taką ciszę i spokój, że można nawet usłyszeć własne myśli.
Czeremcha
17-240
Zakątek Czyżyki Zakątek Czyżyki
17-200 Hajnówka, Kolonia CzyżykiSłoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Jeżeli poszukujesz ciszy i spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku i wrzawy, gospodarstwo agroturystyczne Zakątek Czyżyki zaprasza w Region Puszczy Białowieskiej, w miejsce zapomniane przez ludzi, w którym możesz spędzić wolny czas.
Hajnówka
17-200
30.00
Kwatera na skraju Puszczy Białowieskiej U SIENKIEWICZÓW Kwatera na skraju Puszczy Białowieskiej U SIENKIEWICZÓW
17-210 Narew, Gramotne 3/1Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Dom jest położony na skraju Puszczy Lackiej wchodzącej w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego Puszczy Białowieskiej u ujścia rzeki Narewki do Narwi. Zapraszamy!
Narew
17-210
Gościniec POD DĘBAMI - Puchły, Narew, Puszcza Białowieska Gościniec POD DĘBAMI - Puchły, Narew, Puszcza Białowieska
17-210 Narew, Puchły 57Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy do GOŚCIŃCA POD DĘBAMI w Krainie Otwartych Okiennic, gdzie odpoczniecie Państwo od zgiełku dnia codziennego wśród zieleni i ciszy.
Narew
17-210
Kwatera U IRENY Kwatera U IRENY
17-220 Narewka, Lewkowo Stare 35Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Kwatera U IRENY znajduje się w miejscowości Lewkowo Stare w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narewka. Na miejscu znajduje się przystań kajakowa.
Narewka
17-220
Dworek Rousseau - Podlasie, Narewka Dworek Rousseau - Podlasie, Narewka
17-220 Narewka, Świnoroje 7Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Na wschodnim skraju Polski jest pewne magiczne miejsce: grabowa aleja prowadzi do położonej na skraju Puszczy Białowieskiej przedwojennej leśniczówki w Świnorojach, Dworku Rousseau.
Narewka
17-220
Dom na skraju Puszczy Białowieskiej - noclegi w Pasiekach Dom na skraju Puszczy Białowieskiej - noclegi w Pasiekach
17-220 Narewka, PasiekiSłoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Zapraszamy do domu na skraju Puszczy Białowieskiej w Pasiekach, na północ od Białowieży. W domu są trzy oddzielne sypialnie, każda z własną łazienką, salon połączony z kuchnią.
Narewka
17-220
Leśniczówka POD WIĄZEM Leśniczówka POD WIĄZEM
17-220 Siemianówka, ul. Szkolna 69Słoneczko SłoneczneSłoneczko Słoneczne

Kwatera znajduje się w bliskim sąsiedztwie zbiornika wodnego Siemianówka. Do dyspozycji gości są dwa samodzielne całoroczne domki drewniane, które posiadają na parterze salon i łazienkę. Na posesji mieszkają właściciele.
Siemianówka
17-220
POD SKANSENEM - agroturystyka w Białowieży, noclegi na Podlasiu POD SKANSENEM - agroturystyka w Białowieży, noclegi na Podlasiu
17-230 Białowieża, Zastawa 66aSłoneczko Słoneczne

Domek Pod Skansenem to jedna z lepszych kwater w Białowieży. Składa się na to: gościnność gospodarzy, świetna lokalizacja, standard i wyposażenie kwatery oraz smaczna regionalna kuchnia. Serdecznie zapraszamy!
Białowieża
17-230
80.00

  © 2009-2014 SlonecznePodlasie.pl