Słoneczne Podlasie-Portal Turystyczny
Strona Główna | OFERTA -AGROTURYSTYKA -Dolina Bugu i Nurca

Kazimierzówka - Lipiny, Dziadkowice, agroturystyka, noclegi

AGROTURYSTYKA  Dolina Bugu i Nurca

17-306 Dziadkowice, Lipiny 19

Telefon  509-450-806; 606-622-098
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePodlasie.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.kazimierzowka.agro.pl

CHARAKTERYSTYKA:
Siemiatycze noclegi, Podlasie noclegi, agroturystyka noclegi Siemiatycze, dolina Bugu agroturystyka, góra grabarka noclegi, drohiczyn agroturystyka, tanie noclegi na podlasiu, kazimierzówka lipiny
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Noclegi: 40-50 zł/osoba/doba

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy na wypoczynek do "Kazimierzówki" we wsi Lipiny niedaleko Dziadkowic na Podlasiu. Jest to mała wieś licząca 15 gospodarstw otoczona dookoła lasami obfitującymi w grzyby i jagody. Wśród tych lasów znajduje się "Kazimierzówka" - malownicze siedlisko o powierzchni 0.5h na którym rośnie kilkanaście pięknych starych lip, dużo drzew sosnowych, mnóstwo krzewów i kwiatów. Jest to mały raj dla miłośników przyrody pragnących ciszy i spokoju. Tutaj poczujesz całkowite odizolowanie od zgiełku i pełny relaks.

W gospodarstwie są zwierzęta: psy, koty, różne ozdobne ptactwo: bażanty, gołębię, kury. Od czasu do czasu spaceruje wiewiórka, a na drzewie stuka dzięcioł. Obok domu są dwie altanki gdzie można biesiadować przy grillu. Jest to wymarzony teren do wędrówek pieszych i rowerowych - możliwości wypożyczenia rowerów. W odległości 7 km od "Kazimierzówki" jest szkółka nauki jazdy konnej, a w odległym o 10 km ośrodku jest basen wodny.

W naszym gospodarstwie można obejrzeć przedmioty z ubiegłego wieku,niegdyś używane w rolnictwie i gospodarstwie domowym. Idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Mielnika, Drohiczyna, św. Góry Grabarki, Puszczy Białowieskiej, Ciechanowca i Siemiatycz.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Oferujemy dom drewniany caly do dyspozycji Gosci:
 • cztery pokoje 2-osobowe
 • nocleg 40-50zl od osoby
Ponadto:
 • kuchnia z mozliwoscia przygotowania posilkow we wlasnym zakresie z pelnym zapleczem(lodowka,kuchenka gazowa, czajnik i inne naczynia)
 • łazienka z prysznicem
 • miejsce na ognisko
 • grill
 • dwie altanki
 • parking
 • mini zoo
Oferta aktualna od maja do pażdziernika

JEŚLI KOCHASZ PRZYRODE I CHCESZ WYPOCZAC PRZYJEDZ DO KAZIMIERZÓWKI!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

» ATRAKCJE «

Drohiczyn
Ze względu na położenie w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Bug i dość wyraźną rzeźbę polodowcową (unikalne walory krajobrazowe) gmina posiada tereny doskonałe do rekreacji i wypoczynku, szczególnie wędkowania. Atrakcyjność terenu podnoszą zabytkowe zespoły sakralne oraz miejsca widokowe - Góra Zamkowa.
W Drohiczynie znajdują się ponadto: muzeum regionalne (zbiory archeologiczne i etnograficzne), muzeum diecezjalne (zbiory mieszczą się w kilku salach. Jest wśród nich sala papieska - z fotelem, na którym w 1999 roku zasiadł w Drohiczynie Jan Paweł II, z obrazami, pamiątkowymi medalami i monetami, okolicznościowymi znaczkami i pocztówkami. W innych salach można obejrzeć zabytkowe rzeźby i obrazy, a także oryginalne dokumenty królewskie podpisane przez Władysława IV, Jana Kazimierza i Augusta II) , Ośrodek Kultury z kinem, stacje paliw (LPG), ośrodek zdrowia, posterunek policji, poczta, bank, apteka.

Siemiatycze
Duże akweny wodne- rzeka Bug, trzy duże zalewy w Siemiatyczach (31,68 ha) - to doskonałe miejsce dla wędkarzy, miłośników kąpieli, spływów kajakowych. Wielkie kompleksy leśne zachęcają do grzybobrania oraz "kuszą" do pieszych i rowerowych wyprawy szlakami Podlasia Nadbużańskiego.

W Siemiatyczach i okolicy warto zobaczyć:
 • kościół pw.Wniebowzięcia NMP, konsekrowany w I połowie XVII wieku
 • zespół klasztorny z początku XVIII wieku
 • synagoga z końca XVIII wieku
 • kaplica ewangelicka z przełomu XVIII/XIX wieku
 • kaplica pw.św. Anny z początku XIX wieku
 • cerkiew śś.Apostołów Piotra i Pawła z 2. połowy XIX wieku
 • park podworski w Bacikach Średnich
 • zabytkowa cerkiew cmentarna w Rogawce
 • tereny po archeologicznych znaleziskach dawnego osadnictwa w Cecelach (eksponaty z wykopalisk znajdują się w Muzeum Archeologicznym w Warszawie).
Święta góra Grabarka - dla wyznawców Prawosławia jest ona tym czym dla polskich katolików Częstochowa

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska - rozległy kompleks leśny, pozostałość dawnych puszcz: Białowieskiej, Ladzkiej, Świsłockiej i Szereszewskiej, położony w województwie podlaskim oraz na Białorusi. Powierzchnia całej puszczy przekracza 150 tys. ha (z czego w granicach Polski 62 tys. ha). Jest pozostałością ostatnich na niżu Europy lasów naturalnych o charakterze pierwotnym w strefie lasów liściastych i mieszanych. Na jej terenie znajduje się Białowieski Park Narodowy (BPN). Obszar puszczy wchodzi w skład Nadleśnictw Białowieża, Browsk i Hajnówka. Puszcza leży w dorzeczu Narewki i Leśnej.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePodlasie.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  © 2009-2014 SlonecznePodlasie.pl